• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Marijan

OrahsVRHa

Novi član
Tu od
24 Sij 2019
Poruka
5
Poštovani, imam nasad oraha 90 stabala posađenih prije 8 godina, u pripremi sam dokumentacije za otvaranje obrta za preradu uz mjere za samozapošljavanje i u planu mi je kupiti od tog novca strojeve, traktor malčer/kosilicu, krckalicu, čistilicu, prešu za ulje, eventualno mlin za brašno... plan je u budučnosti ići na finalni proizvod ulje i brašno

Novi sam u svemu pa molim ako je neko voljan dat savjet oko izbora pojedinih strojeva, eventalno preporučit prodavatelja, na što obratit pažnju...
hvala unaprijed na komentarima/odgovorima, idem polako čitat temu od početka uvjeren sam da će biti korisnih informacija, Lp Marijan
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,626
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Bok OrahsVRHa, dobrodošao na Poljoprivredni Forum.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 
Na vrh