• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Markos

Markos

Novi član
Tu od
11 Stu 2015
Poruka
5
Pozdrav svima!

Ime mi je Marinko, rođen sam i odrasel u Varaždinu, no kak su se moji "dotepli" iz Zagorja, cijelo sam djetinjstvo, uz oca koji je bio pčelar, svaki slobodni trenutak provel na selu kod baka i deda. Igra sudbine odvela me za "snahu" na selo, u jedno predivno mjesto s pitomim breščecima između Varaždina i Ivanca. Ovdje sam odlučil ne samo živjeti, nego doslovce pustiti korjenje, živjeti na zemlji, sa zemljom i ako Bog da od zemlje.

Interes mi je kroz nekakvu tranziciju kroz 5 do 10 godina živjeti gotovo isključivo od poljoprivrede i pčelarstva. Na raspolaganju imam cca. 2 ha zemlje, a počinjem prvo sa lješnjacima. (puno su mi pomogli postovi na ovom forumu, no i ovdje se ispričavam unaprijed ako ću postavljati pitanja koja su eventualno već pitana).

Tolko od mene za sad.Pozdrav!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Bok Markos, dobrodošao na Poljoprivredni Forum.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh