• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

mccormick ili po naši kormik 432

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
ako neko zna da mi kaže nešto o tom traktoru--koliko je to konja jak traktor
isplati li se za njega dati 1000 eura:tractor::(:icon_question:
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
32konja 4 klipa isplati se za tu cijenu ako je u dobrom stanju.

dosta dobro stanje ali smola nema papire,nikad nije bio registriran u hrvatskoj
rođak mi tvrdi da je to veliki potrošač
meni treba samo za špricu i rasipač ili tome slično (lakše poslove)
 

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
papiri se rijese preko izjave nades nekog da potvrdi kod biljeznika da je traktor tvoj i to je to
a taj traktor sigurno nije velik potrosac duplo manje trosi od imt 539 a puno je jaci od njega mi smo imali prije par godina 324 3 klipa 24 ks radio je sve ko mali ferko a duplo manje trosio i nosio je špricu 340litara i rasipavač 400kg bez problema a nosio je i utovarivač za đubre gramip hu-6 i nije mu bio problem . tako da nebude problema s time to ce s lakocom rjesavat
 

Ä‘ovani

Član
Tu od
13 Ožu 2012
Poruka
251
papiri se rijese preko izjave nades nekog da potvrdi kod biljeznika da je traktor tvoj i to je to
a taj traktor sigurno nije velik potrosac duplo manje trosi od imt 539 a puno je jaci od njega mi smo imali prije par godina 324 3 klipa 24 ks radio je sve ko mali ferko a duplo manje trosio i nosio je špricu 340litara i rasipavač 400kg bez problema a nosio je i utovarivač za đubre gramip hu-6 i nije mu bio problem . tako da nebude problema s time to ce s lakocom rjesavat

hvala ti na informacijama
 

Najnoviji postovi

Na vrh