• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MF 1114

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
I onda je kirv traktor a ne ljudi koji rade s njim :twisted:
Razgovarao sam sa čovjekom koji ima 1014 i super je zadovoljan s njim..Bio je u transportu repe sa 10tonkom,rekao je da nema toga blata gdje ne može proč..1114 ima jedno 5 komada kod mene koliko znam i svaki ore sa 3br...


Jel taj 1014 možda iz Sv. Križa?
Imam jedan takav u ponudi pa me interesira nešto više o njemu.
Motor bi trebao biti isti kao u 1114 samo što ovaj ima 95 ks?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Mene zanima hidraulika na Mf 1014 vj je ista i na 1114 posto je to slican traktor. Pod vecim teretom tanjurace i rotobrane jako trza osobito kad dodes na neke rupe po cesti ili pregibe. Sad kad vizim moram malu rucicu za plivajuci hidraulik povuci skroz iza onda ne trza tako jako vec samo trzne kao da pada hidraulik sad me zanima da li je to do razvodnika ili do cega? Iza di se topling kopca ima mala polugica koja se da vrtit i onda je jos gore to pocne toliko trest da nemozes po cesti vozit moras stat da se smiti hidraulik inace imas osjecaj da ces se prevrnut. pozzz.
 

Filip.K

Novi član
Tu od
25 Velj 2024
Poruka
2
Pozdrav! Dali si rijesio problem na hidrauliki, na massey-u 1014, imam isti problem
 

Najnoviji postovi

Na vrh