• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile- akumulatorske

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Djeluju kao sjajna stvar da šumar ne čuje dok se radi. Još samo i pripadajući aku traktor nabaviti. :D
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Za oko kuće i kaštrenje grana, cijena u Njemačkoj 50 posto niža nego kod nas.
Kolko vidim nema dostave u Hrvatsku, samo Zapadne zemlje?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
nije ni elektrilčna bokznakaj..a kam ovo

jedino ako su izmislili nano mikro pico lanac i vodilicu koji se brusi kod vurmuhara
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Šta se može odradit sa električnom, nisam sa njom radio?
Na ovom "idealu" njemačkom, su aku u pola cijene nego kod nas, dali si možda gledao?
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,753
Link je samo od slike. Koja joj je cijena?
Ja osobno se nebi odrekao elektricne za nista.
Iskustva nemam sa aku pilama, ali znam da je u zadnjih 10tak godina aku program strahovito napredovao.
Puknuti mislis na ovo...:)
2017-05-26-image.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Šta se može odradit sa električnom, nisam sa njom radio?
Na ovom "idealu" njemačkom, su aku u pola cijene nego kod nas, dali si možda gledao?
ja nemam štil kajjaznam nego neki enhel , powertols itd..mislim da ih se skupilo 2-3 od 4-5 za upotrebu (to si je moj otac poželio , pa kupuje rabljeno po hraliću) .
To je sigurno OK za njega koji tešku upali pilu jer ga bole ruke ,



i meni je OK za šalanje, rad na krovu ..ili odrezati deblju granu na vočki ...dalje od toga i najmanja motorka za mene može više , Netko se pak grozi nabrojenih poslova s električnom jer treba natezanje s kablom .....ima nas svakakvih

Znači za 3-4 reza ne radim mješavinu , ne palim motorku .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Puknuti mislis na ovo...:)
2017-05-26-image.jpg

taman da bi nešto izmislio a to je več zastarjelo , hahah:icon_super::icon_super:

ovo bar ima razumnu dužinu vodilice a ne električne od" 750wati" a mač od 45 cm
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,726
Da u pravu ste, a ništa onda čemo ići na motornu u doglednoj budučnosti.
 
Na vrh