• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New holland td 3.50

ikiag

Novi član
Tu od
8 Ožu 2022
Poruka
1
Molio bih za mišljenje. Uspio sam naći traktor NH TD 3.50 koji bi prema karakteristikama bio odličan za obavljanje nekih lakših šumarskih poslova, košnjavu 2.5ha zemlje i neke sitnice usput. Za sad imamo universala 445 i odrađivali smo sve s njim bez nekih velikih problema. Sad kad smo kod NH, vidim da se neki rade u Turskoj i kao možeš ih registrirati u Hrvatskoj ali je ipak drugačiji motor stavljen. Iz NH zastupništva sam doznao da je ujedno teško nabavljati rezervne dijelove. Može li mi reći netko koja je razlika između NH TD 3.50 za europsko tržište i bliski istok?
 

Najnoviji postovi

Na vrh