• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oleo mac

  • Temu pokrenuo DevelopmntDiggie
  • Datum prvog posta

spawn

Član
Tu od
24 Tra 2022
Poruka
35
Nakraju odabir pal na GS650
Mozes li mi reci kako si zadovoljan, ima li nekih bitnih mana ili nedostataka, koliko je do sada radila i kako se pokazala ? Hvala.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,684
Spilila cca 120metara drva. Naspram OM942 mi baca premalo ulja pa sam ju slal u servis niš nisu riješili, mislim baca ona ulje Al ova manja more bacit 2 rezervara ulja prije nek potroši dok ova potroši benzin a ulja ima još i lanac nikad nije mastan ko kod manje.
U servisu mi je rekel "majstorčina" da mi je vodilica spigana pa da zato ne podmazuje dobro. Uglavnom meni je pila ok plaćena nešto malo manje od 4800.Samo nemoj kupiti u Hongoldonia.
 

spawn

Član
Tu od
24 Tra 2022
Poruka
35
Pa to je normalno, tako je projektovano na svim pilama, da potrosi benzin a da ostane malo ulja..
Gori li ti lanac ? Ostaje li naslaga drveta po njemu kao na slici ? Ako ne ostaje onda je podmazivanje dobro..
Imas li jos kakvu zamerku sem te uljne pumpe sto malo baca ?
 

Prilozi

  • pila.jpg
    pila.jpg
    30.6 KB · Pregleda: 25

Najnoviji postovi

Na vrh