• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

OLT - Future Machines

Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Vidim da nitko nije do sada objavio.


1647709636704-880x495.jpg

Sudjelovao sam u anketi kada je ovaj strojček tek bio u planu, svidio mi se kockasti dizajn, ali je 3D model izgledao kud i kamo ozbiljnije, ovo me pomalo, hmm, pa i razočaralo. Napisao sam im da izgleda kao komunalno vozilo, sada vidim da je ovo neki baštovan/komunalni... Ne znam niti kako bih ga nazvao, motokultivator? mali traktor? Mislim, djeluje mi da još nije finiširan proizvod, ali...

osjecka-tvrtka-proizvela-inovativni-poljoprivredni-stroj-taurus-2.jpg

Što vi kažete na ovo, ima li to ikakvog smisla vama i dali bi si priuštili jednoga?

Namjeravam se zaletiti do OLTa kada budem u OS, ili ću baš s namjerom otići da vidim kako to izgleda uživo. Mada nemam pojma dali su otvoreni za javnost plus ne znam ni dali sam OLT radi ili "radi".
 
Posljednje uređivanje:

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,082
Ovo mi više sliči na vozilo za golf ili safari nego na stroj za upotrebu u poljoprivredi.
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Plus za želju za stvaranjem i inovacijom...
To je tek prvi proizvod pa će poslije biti bolje.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Samo, što to točno može raditi? npr. vidim vadilicu za krompir, al' mi ne djeluje da može objašiti red, možda onaj koji sadilica posadi jer su humci niži, ali ovaj domaći, zagrnjen motikom, mislim da sa ovim odstojanjem od zemlje, teško, ili me samo hebe oko na slikama 😂😂
 

Najnoviji postovi

Na vrh