• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ovan udara siljezice

Svecenik987

Novi član
Tu od
8 Srp 2018
Poruka
1
Pozdrav svima! Novi sam na forumu a i u ovcarstvu. Kupio sam si prije 2 god. 7 siljezica i mladog ovna za osobne potrebe(uzgoj na jaslama kod kuće) . Međutim ove godine sam zbog srodstva promijenio ovna, i ostavio žensku janjad za daljnji rasplod. Sve je bilo uredu a i ovan je uredu ali mi je u zadnje vrijeme počeo udarati šilježica (ojanjene 11-12mjesec) znaci ovce ništa, isključivo udara šilježice. Dali je to normalno ili..? Znam da je to možda glupo pitanje ali nemam koga pitati. Hvala vam unaprijed.
 

Najnoviji postovi

Na vrh