• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Plinski top za rastetivanje divljači

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
915
U mladom nasadu oraha koji nije ograđen divlje svinje mi ruju valjda traže gliste i već sumi par oraha iščupali a o proljeće imam problem sa srnjacima češu rogove pa izgule koru oraha. Razmišljao sam o plinskom topu dalibi to pomoglo? on bi bio u voćnjaku u periodu od 11do 6 mjeseca.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
a žena ak se onesvijesti daš joj umjetno disanje...cucku nemoš... :hahah:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
sad ozbiljno, i sam tražim nešto slično, pa ako ima kakva inf da je dobar a jeftin...tu sam!
 

vidanje

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2016
Poruka
151
sad ozbiljno, i sam tražim nešto slično, pa ako ima kakva inf da je dobar a jeftin...tu sam!
Ogradis aluminijskom zicom i stavis elektricni pastir i nemas ti problema;probano( od strane vise ljudi) sa divljim svinjama i srnama na zasadima sljive,njivama kukuruza...
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
915
Sa pastirom neću imat veze iz principa a i to treba održavati kosit i sve ostalo. A i površina dabi mogo stalno kosit oko žice.
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Zakonski ne smiješ pucat 400m od prve kuće, a ako su kuće i dalje zbog pucanja po noći bi mogao imat problema sa susjedima. Po danu se skoro nitko ne žali, poznanik koristi top po danu za ptice i nikad problema, jedan dan prošao kod frenda u podrum i malo su zaružili i pogledao mob u 1 ujutro kad ono 20 neodgovorenih poziva. Odmah se sjetio šta je, zaboravio top ugasit, tjedan dana su mu mamicu spominjali po selu.
 
Na vrh