• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pokrov za akumulacije za vodu

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
692
Iskopao sam akumulaciju za vodu i sada je trebam nečim obložiti kako bi se u njoj mogla zadržavati voda. Zanima me ima li tko s tim iskustva. Postoje geomembrane i tvrtke koje ih postavljaju, ali budući da imam malu akumulaciju od 10-ak kubika to mi se me isplati. Ima li netko ideju i iskustvo kako ju na jeftin i efikasan način pokriti da obavlja svoju funkciju?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
ta geomembrana je malo deblji najlon...iskopaš rupu, ukloniš oštre predmete i prekriješ tom membranom...voda će je sama poriktati...
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Zasto ne,moj kolega je jednovrijeme imal taj najlon u bazenu(rupa u zemlji)jos da stavis filc (Sika) ispod i nema problema.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
misli na geotekstil...
mislim da ti je bolje riješenje geomembrana...deblja je...
jedino bi led po zimi mogal napravit štetu...
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
692
Geomembrana se mora spajati pa mi je to problem, jer su trake uske
 

Najnoviji postovi

Na vrh