• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav decki i naravno cure

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
evo imam nesto malo ali za moje potrebe dovoljno u potrazi sam za malo vecim i jacim traktorom nego sto imam imam massey fergusona 35 popularni "englezer"
i nesto prikljucaka za njega,
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
evo imam nesto malo ali za moje potrebe dovoljno u potrazi sam za malo vecim i jacim traktorom nego sto imam imam massey fergusona 35 popularni "englezer"
i nesto prikljucaka za njega,

Dobro nam došao :gitarist:
 
H

Hrvach

Guest
Oooo pa jel to neki sused na forumu? Iz kojeg si dijela naše općine?
 
H

Hrvach

Guest
Još jedan brezjan na forumu.... Al ste se skupili hahahahaha Kaj imaš od poljoprivrede, možda se i znamo iz viđenja
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
neam tog puno ali od iduce godine planiram prosiriti poljoprivredu i to jako puno,zato i kupujem traktor jel mi je ovaj vec sad premali a i dosta mi je skakanja po kabini:D danas sam bas jednog isel gledat kakva katastrofa od traktora samo mu jos fali ulje iz friteze u hidrauliki i to je to ;)
 
H

Hrvach

Guest
Ajde da se neko prihvaća poljoprivrede u našem kraju, sramota je gledati kolko ima zapuštenih polja zaraslih u šikaru,ali glavno da kad pitaš za prodaju onda je cijena 30-40€/m2 Za sada znam par ljudi iz našeg kraja koji su ozbiljni poljoprivrednici, jedan iz Novaka, jedan iz Rakitja, dva iz Orešja i to je tako reći to... Ljudi se drže nekih stvari kak su se držali njihovi dede i bake i onda se čude kak nemogu napred. Najviše kaj nas uništa je zavist i to kaj ljudi ne trpe da neko dela i živi od rada. Ja nisam neki ozbiljni poljoprivrednik ali radimo za sebe vrt i hranimo kolko nam treba.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
zemlju ne planiram kupovat jel mi to definitivno preskupo, ali ima par prijateljja koji ce mi dat zemlju da obrajivam jer njihov deda baka vi se nemogu delat,jedino mi nije jasno da samo svi viču da se poljoprivreda ne isplati da je bolje otic kod totdorica i kupit kilu mesa iz bangladesa i pojest kvalitetu.....)
 
H

Hrvach

Guest
Baš tak, bolje bit 10 min u konzumu nego 1h na polju. Nemam niti ja zemlje u Rakitju koju delam osim vrta ali imam dedu i baku u Otoku koji imaju dosta zemlje pa sam tam stalno na ispomoći. Jel si planiral možda posadit neko voće pa uzet zemlju na par godina u zakup ili na ugovor? Ja sam imal neku ideju s jagodama ali radi posla jednostavno ne bi stigo kad bi bila berba.
 

Najnoviji postovi

Na vrh