• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svim radišama, forumašima

Adamus

Novi član
Tu od
14 Ruj 2013
Poruka
23
Ljep pozdrav svima pravo ime mi je Vlado živim u okolici Đurđevca, trenutno se bavim šumarstvom i nešto malo poljoprivredom, glavno sredstvo mi je IMT 539 koji bi uskoro htio promijeniti za traktor do 75 KS, imam većinu priljučaka za IMT koji služe za ratarstvo, sadimo nešto malo kukuruza uglavnom od tog dijela više me zanima sušenje sijena
Najviše radim u šumi, za 539 kupio sam novo vitlo Krpan 4, s kojim sam više nego odlično zadovoljan, za drva imam sve potrebne papire i izvoznice od Hrvatskih šuma.

Nadam se da ću ovdje dosta toga naučiti, i nadam se dobiti dobrih savjeta, LP svima
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša.........:icon_pidu::icon_pidu:
 

Adamus

Novi član
Tu od
14 Ruj 2013
Poruka
23
Evo kod mene se godina polako privodi kraju, što se tiće ogrijevnog drva, sad koliko čujem bit će drugačiji zakoni za sječu privatnih šuma, iako se šuma prijavi za doznaku i rušenje stabala, tj.pitanje je kako će se to sad "prijavljivati" za sječu, uglavnom u planu je uzimanje u zakup nekoliko oranica i livada, i sa početkom 2014.godine otvaranje, POLJOPRIVREDNO-ŠUMARSKOG OBRTA ili d.o.o. ili čak i j.d.o.o. , nisam ni sam pametan oko toga pa ukoliko ko ima vlastita iskustva oko toga molio bih Vas za savjet, sugestiju, usporedbu prije nego što se upustim u takve vode.
Radio sam u firmi do 6.mj. ove godine ali čvrsto sam odlučio da se želim biti svoj gazda, možda nije puno ono što sad imam, ali početak je i svaki je težak......
 

Najnoviji postovi

Na vrh