• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

prednja hidraullika

mmarko

Novi član
Tu od
24 Sij 2016
Poruka
9
evo trebam pomoć mislim napraviti prednji hidraulik, pa me zanima kamo se spaja hidraulični razvodnik na traktoru.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Ovaj sa slike, 6340 iz 96, to je orginal gore tak složeno sve.
 

mmarko

Novi član
Tu od
24 Sij 2016
Poruka
9
zetor 4911 to bi bilo za ralicu za snijeg i tak nekaj drugo.

Još me zanima kamo se spaja odvod sa razvodnika zato je razvodnik ima dovod i odvod?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Nekužim te kaj očeš reć? Ima sam jedno crijevo koje uštekavaš nazad i ručicom na koju kipaš upravljaš polugama naprijed.
 

mmarko

Novi član
Tu od
24 Sij 2016
Poruka
9
aha ti misliš direkt da uštekam crijevo tam nazad, ja sam mislio ugradit dodatni razvodnik za dvoradni cilindar da bude posebno prednji hidraulik
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Tak je u orginalu, razvodnik ti ni netreba, gurneš klinove u prve poteznice, ištekaš crijevo nazad i ukopčiš drugo što trebaš, klinovi nose poluge dalje
 

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
Ako imaš dvoradni cilindar onda oba crijeva kopčaš odosraga na kiper i onda ti nosi cilindar ne trbaju ti klinovi.
 

mmarko

Novi član
Tu od
24 Sij 2016
Poruka
9
Pa ne mislim nekaj puno kopčat, tak za ralicu i nekaj drugo do nekih 300 kg sam mislio ne više.

Mi možeš reći dal mogu kad zakopčam prednji hidraulik na kiper mogu li istovremono raditi i iza sa hidraulikom
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
Sa hidraulikom možeš radit kaj hoćeš ja inače imam Fprterru 135 sa prednjim hidraulikomhttp://poljoprivredni-forum.com/images/attach/jpg.gif
 

Prilozi

  • DSC00142.jpg
    DSC00142.jpg
    41.4 KB · Pregleda: 155

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Dobra strojka! Odakle si iz Podravine? Daj još nekih slika...
 

mmarko

Novi član
Tu od
24 Sij 2016
Poruka
9
ako tko zna može li mi reći zakaj tu na cilindru pušta ulje (označeno crveno )
picture.php
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Slabo zavaren poklopac.Ocisti farbu,prodi varom ponovo.prethodno izvuci klip do kraja da ne grijes mandzete.
 

Najnoviji postovi

Na vrh