• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prenamjena pašnjaka, livada, oranica sume u vočnjak i ograđivanje zemljišta

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,089
Postavi kotače na kontenjer (provizorno) i nemoj se zamarati. To će onda valjda spadati pod pokretni objekt i više neće imati razloga za zajebavanje. Znam slučaj gdje su kolibe slagali na šasijama od prikolica da ne bi imali probleme sa inspekcijom.
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Najbolje je zadovoljiti uvjete koje administracija traži, time se izbjegavaju problemi i nerviranje kada se netko zainati. Zainatiti se može susjed, zlonamjernici....a kada netko podnese prijavu, administrativno tijelo je dužno izaći na teren, a onda.......
Moj znanac ima na parceli i poljski WC, ne zato što ga je htio postaviti, iako, pametno ga je imati i da ga administracija ne traži.
Ako sretnem znanca budem se potrudila saznati detalje pa ću prenjeti ovdje, znala sam davnih dana što je sve trebao ishoditi ali mi je izvjetrilo iz sjećanja.
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Ma sve bi to bilo ok, mogao bih provizore napraviti i kotače i sve to, no kako je to u mjeri 6.3.1. i navedeno u poslovnom planu, onda nisam pametan.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,089
Pitaj u agenciju za plaćanja što oni zahtjevaju da nemaš problema s njima jer mogu tražiti povrat novca. Građevinsku inspekciju možeš riješiti i sa kotačima.
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Moram vidjeti s gradom kažu. To be continued...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh