• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Prikolica za gnoj ljutomerka

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Nije okruglasta.

Inače, sada sam se sjetila imam i jednu staru IMT 634 - 22 sijačicu za kukuruz za prodati, ima dvadeset dvije godine, posijala je oko deset jutara kukuruza u prvoj, drugoj i trećoj godini svoje mladosti i četiri - pet godina je posijala po dva - tri hektara umjetnog gnojiva u redove gdje smo nakon toga sadili kupusnjače.
Garažirana cijelog svog životnog vijeka, original crvena boja , ak se dobro sjećam dok sam je prije sedam - osam godina vidjela tam na drugom gruntu u garaži, boja skoro nigdje nije orunjena. Evo, crveni Zetor i crvena kukuruz sijačica. :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Dižemo oglas.

Prikolica za gnoj Tehnostroj još uvijek traži ozbiljnog kupca, cijena je spuštena na 2000 eura fiksno bez mogućnosti pogađanja, plativio u eurima, ispravna, u radnom stanju.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Probaj pod Johabi jer je kolegica u zadnje vrijeme neaktivna pod svojim nikom
 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
Prikolica prodana.
Tko je mislio da godina neće završiti dobro? :)
Može ključ.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh