• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem s emailom riješen!

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Ako ste zadnjih dana imali problema s registracijom, povratkom zaboravljene lozinke, niste dobivali verifikacijski email ili obavijesti...to bi sad trebalo raditi kako treba.
Možete ovdje javiti ako imate problema s nedobivanjem emaila s foruma.
 

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Ako ste zadnjih dana imali problema s registracijom, povratkom zaboravljene lozinke, niste dobivali verifikacijski email ili obavijesti...to bi sad trebalo raditi kako treba.
Možete ovdje javiti ako imate problema s nedobivanjem emaila s foruma.
Poštovani gospodine zaja prije svega želim vama,vašoj obitelji,cijelom osoblju foruma i svim članovima foruma Sretan i Blagoslovljen Božić.Javljam vam se zbog toga što kad se ulogiram ne mogu komenitrati niti jednu temu isto tako nemogu odgovoriti na privatne poruke pa bih vas molio da imate u vidu ovaj problemčić pa da ga riješite kad stignete.Unaprijed zahvaljujem.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Hvala na čestitkama, i tebi i tvojima sve dobro.
Evo provjerio, tvoja email adresa vladi*****@net.hr odbija mailove sa foruma i sistem te automatski ograničio.
Sad sam ručno podesio da te tretira ok, ali to će se ponovo desiti ako ne makneš naš email sa spam liste ili ne promjeniš email na neki tipa gmail.
 
Posljednje uređivanje:

Muki

Član
Tu od
31 Ožu 2014
Poruka
218
Hvala na čestitkama, i tebi i tvojima sve dobro.
Evo provjerio, tvoja email adresa vladi*****@net.hr odbija mailove sa foruma i sistem te automatski ograničio.
Sad sam ručno podesio da te tretira ok, ali to će se ponovo desiti ako ne makneš naš email sa spam liste ili ne promjeniš email na neki tipa gmail.
Pozdrav imam opet isti problem.Molim za pomoć
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
962
Pozdrav
Zasto mi svaki put kad odgovorim na nekoj temi, ta tema postane pracena i dolazi mi mail da ima novih postova.
Moze li se to iskljuciti a da ne moram ja rucno za svaki odgovor?

Hvala
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Ideš u svoj korisnički račun, pa postavke, postavke e- pošte pa isključi obavijesti.
Ili kad dobiješ email klikni dolje ne prati razgovor ili sve razgovore.
 

Najnoviji postovi

Na vrh