• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem sa hidraulikom Zetor Crystal 120-45

zetorcrystal

Aktivni član
Tu od
23 Lis 2013
Poruka
271
Pozdrav,imam problem sa hidraulikom,pod rotobranama jednostavno hidraulik opao i vise ga nemogu dignut,pumpa ispravna kip radi,majstor otvoio kocku ventil zastekao malo ga razradio i promjenio gumice na cilindru sastavio sve radilo,ja doso po traktor probamo opet ne dize,sad vas molim ako neko zna dal su mozda krive gumice u razvodniku ili treba novi razvodnik ˙˙cuo sam da je jako skup˙˙,prvi put se susrecem sa tim tek je 2 god.traktor kod mene i do sad problema nikakvih....POMOZITE:icon_hang:
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
El ste provjerili sigurnosni ventil. Ja sam nedavno imal slučaj na 6320 gdje je ventil zaštekal.
 

Leon7744

Novi član
Tu od
20 Tra 2020
Poruka
1
Dakle imam problem sa navedenim traktorom stavio sam novi razvodnik, klip, cilindar i novu pumpu za hidraulik međutimkada je hladno ulje hidraulik radi normalno ali kada se zagrije ulje traktor tesko dize hidraulik neovisno koji je prikljucak zakopcan na njega
 

Najnoviji postovi

Na vrh