• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Prodajem mtz belarus 52

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Eurowolf

Član
Tu od
17 Ruj 2011
Poruka
90
Eto,polako mora rus na bubanj..više stoji nego radi a i moj posao koji radim mi ne dozvoljava bas neke znacajnije radove na poljoprivredi znaci moram odabrati stranu koja i donosi zaradu kinez Eurowolf je jedno vrijeme bio upitan za rad jel je nemarom bio pregrijan pa je rus uletio više kao zamjena,tako da mi se cjeli posao svodi na 20 metara drva i nešto sitno košnje roto malčerom..

Zbači ovak; 1977 godina proizvodnje ja sam vlasnik uredni brojevi šasije,zadnje gume gotovo nove na 95% su prednje na 50% reparirana bosch pumpa promjenjena ac-pumpa i sad vise ne curi,pomjenjeni prihvati od hidraulika-stavljeni od imt560,repariran cilindar hidraulika(gumice i nova klipnjaca) novi grijaci,novi brzi anlaser,spojena prednja svjetla,zadnja nova svjetla,podešeni ventili,nove lamele na kočnicama (koči odlično)novi akumulator 100ah,repariran reduktor izlaza kardana,novi ležaji,semering,nova kočnica od ukapčanja,antifriz u sistemu,špera-blokada diferencijala radi,i mislim da je to sve.
Traktor je spreman za rad,ima sitnica koje treba rijesiti, kao sto su;promjeniti semering na zadnjem desnom kotaču,spojiti struju na zadnjim svjetlima,i promjeniti pikse na prenjem mostu u sredini di se veže na šasiju,cjena 10.000kn traktor se nalazi u Adamovcu pokraj Zg.
Slike;












info;0981948023 ili pp
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh