• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ručna pumpa za ulje

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Pozdrav. Imam bačvu 200 l za staro ulje koja stoji na podu. Treba mi neka ručna pumpa za ulje izvaditi van. Nije potreban veliki protok niti tlak.Da li netko ima nekog iskustva sa takvim pumpama ? neka preporuka ? Hvala.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Baš takvu sam kupio za točit naftu u strojeve. 200 put stisneš i pretoči oko 40 litara nafte, jedino kaj je bila za nekih 180 kuna. Dušu izgubiš dok natočiš kombajn, tak da ti se više nejde kombat.:hahah:
 

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Pa nije loše. ali to je pumpa na navoj. ja bi moral stalno skidat tu pumpu i stavljat pa bi na bačvi oštetil navoj. dali postoji nešto sa šlafom kao na slici ali ova na slici mi izgleda plastična . 1615977122526.png
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Mislim da je bila za tri vrste navoja, tak da nema problema.
 

Najnoviji postovi

Na vrh