• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Sajam gudovac 2011.godine

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
M

Miško 007

Guest
Ovisi kod koga aj nazovi pa pitaj Auto poljo stroj jer oni su malo ozbiljniji...
A i taj traktor ima opreme dosta ...
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
ja sam ispričavam od tolikih traktori šta sam gledao i sve nešto sam zeznuo... nije 187 000kn, evo od tog auto poljo stroj odg:

Jedini traktor koji je između 549 i 577 je trenutno 550.11, te 2050. Oba ta traktora imaju Perkinsove original Engleske motore. IMT proizvodi i traktor 565, no zbog ulaska u Europsku uniju, motor na tom traktoru ne zadovoljava Europske norme (Eko norme), te se on od 01.09. više neće moći uvesti u Hrvatsku.
550.11. je traktor jako sličan 549 traktoru, no ima Perkinsov motor, grijano ventilacijsku kabinu, te je malo bolje zvučno izoliran od 549 traktora. Njegova snaga je oko 51 kS.
2050 je izgledom nešto moderniji traktor, ima Perkinsonov motor isti kao i 550.11. ali za razliku od njega ima kočnice kao i veći traktori (577, 565) odnosno diskove potopljene u ulju, te također ima pojačanu zadnju hidrauliku cilindrima za podizanje.
Cijene tih traktora su:
550.11 DV 142.800,00 (Cijena je sa PDV-om) - ovo je osnovni model, postoji još varijanta sa vanjskom hidraulikom te sinhroniziranim mjenjačem
2050 DV 158.000,00 (Cijena je sa PDV-om) - on u standardu ima vanjsku hidrauliku i sinhronizirani mjenjač
 
M

Miško 007

Guest
E pa to bi bilo to ali ispravka mislim da 550 ima 55 konja i masa mu je 2500 kila...
 
M

MOCO

Guest
ovo sa homologacijom, izišao je nedavno novi pravilnik pa možda zato nemože proći
 
M

Miško 007

Guest
Pa ti ko im kriv neka izbace više IMR motore i gotovo tako i tako su postali jako loši...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh