• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Same Silver 100.6 kalanje

Damir12

Novi član
Tu od
26 Ruj 2019
Poruka
3
Postovanje
Novi sam a forumu i nisam nasao kokretno rjesenje za moj problem pa se tu obracam Vama u nadi da mozda netko zna rjesenje Znaci imam traktor Same Silver 100.6 97 god. Desila mi se stvar da mi ne zeli kalati u zeca znaci kornjaca puz rade normalno i ne proklizuje kad ga prebacim u zeca struju dobiva na elektoventile i ispitao sam ih rade takoder sam zamjenio sa puza na zeca i ista je stvar lampice odrade i dtruha dode al ne prepolovi tu brzinu u zeca ostane na kornjaci nadam se da sam vam uspio objasniti problem Hvala.

soony-69

Član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
764
Na žalost....najvjerojatnije je riknul mjenjač.

Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
15,625
Ili su poderane lamele ili nema tlaka za taj snop.
Manometar i servisne upute čuda čine.

Damir12

Novi član
Tu od
26 Ruj 2019
Poruka
3
Hvala na odgovoru nadam se da ce 5 serviser koji dode znati rijesiti problem hvala vam jos jedamputa

soony-69

Član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
764
Ja sam imao isti problem na Lamborghiniu 1060,a to je isti traktor.Teško je i naći servisera koji zna i ima vremena .Mi kad smo otvorili mjenjač ustanovili smo da je katastrofa i trebala je komplet reparatura.

irvine156

Član
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
192
Se sječaš koliko su koštali dijelovi?

Posljednje uređivanje od moderatora:

Damir12

Novi član
Tu od
26 Ruj 2019
Poruka
3
Uspio sam dobiti majstora koji radi sdf grupacija i bio je kod mene i rekao je da ga mora rastaviti da je nesto unutra otislo mozda kaze karika pa ne drzi ulje pa zato ga nece prebaciti Al sve ce se vidjeti kad se otvori Al moram cekati red jedno 3 tjedna na popravak pa onda pisem sta je bilo tocno sve... Bili su i prije serviseri takozvani Al znali su koliko i ja...

Najnoviji postovi

$(function() { var unit = $('.samCodeUnit[data-position="container_sidebar_below"]'); var stickyPoint = 0; function isSidebar() { return window.matchMedia('(min-width: 900px)').matches; } if (unit.length && isSidebar()) { $(window).scroll(function() { var unitScrollOffset = unit.offset().top; var scrollTop = $(document).scrollTop(); if (unitScrollOffset - scrollTop<= 0 && stickyPoint == 0) { unit.css({position: 'fixed', top: $('.p-nav').height() + 10, width: 'auto'}); stickyPoint = scrollTop; } else if (stickyPoint >= scrollTop) { unit.css({position: '', top: '', width: ''}); stickyPoint = 0; } }); } $(window).resize(function() { if (!isSidebar()) { unit.css({position: '', top: '', width: ''}); } }); });
Na vrh