• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

samohodna kosilica

  • Temu pokrenuo SUNRISE08
  • Datum prvog posta

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Malo samo da se pohvalim, citam samohodna kosilica temu pa sam mislio da ekipa i ovdje vozi na daljinski. Moja je sada trecu sezonu, 2000m2 za malo manje od sat vremena pokosi.
Svaka cast.
I Sam razmisljao krenuti u nesto slicno ali na kraju ulaganje ispadne poveliko. Za cijenu drivera za elektro motore kupis samohodnog Kineza, a gdje sve ostalo.
 

gost1975

Novi član
Tu od
20 Pro 2022
Poruka
8
Bogme zasvrbilo je, tada kad sam pocinjao nije se moglo nista ni kupiti, a za 2 godine pojavila se prva masina u eu za cca 5k€ (50cm zahvat). Puno je toga kupljeno pa nije uslo u projekt (a svaka komponenta mora biti u r&d predimenzionirana, tek kasnije matematika ima smisla). Razmisljao sam kad se vec dokazujem da rjesenje bude bez kicme i ako treba da iz dnevnog boravka kroz fpv mozes pokositi livadu po vjetru kisi ili po noci. Ova kosilica kako sad izgleda kao prototip III. to sve moze odraditi. I ima nas koji jednostavno ne mozemo kositi a moramo, ja sam prije ulaska u projekt dozivio da ne mogu, a pitam po selu pa nisu mogli ni oni -doci- kad je trebalo i na tome im hvala.
Hellboy152 velika hvala na komentaru.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh