• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Savjeti - ovce ili bik

Admir

Novi član
Tu od
23 Tra 2018
Poruka
1
Pozdrav.
Registrovao sam se čisto da poslušam savjete drugih kako da počnem sa stočarstvom. Pa ako ima neko ko bi dao normalan savjet, slobodno pišite.
Mlad sam i pored redovnog posla želim da imam nešto sa strane. Posjedujem štalu od 20 kvadrata i nekih 500kvadrata zemlje oko nje, i kroz mjesec dana sam planirao ubaciti 6-7 ovaca, međutim ljudi mi kažu da sam budala i da bih trebao nabaviti 1-2 bika i na njima "uzet" pare.
Malo se i sam lomim, nekako mi je to sa bikovima sumnjivo i koliko ja znam iziskuje puno vise sredstava za uzdrzavanje nego ovce, međutim ja sam totalni laik pa bih da poslušam i mišljenja iskusnijih.
 

Najnoviji postovi

Na vrh