• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Siliranje 2019-2021

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Koju površinu ste silirali?
Najlon je i na dnu?
Mene čeka idući tjedan silaža,3ha površine.
Po prvi puta u životu..
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
503
To smo kod sogora ja sam mu siliral siliral je jedan hektar i bilo je 17 prikolica punih
takve kakve su na slici.
Na dnu silosa je folija kakva se postavlja u plastenike na pod ona crna ko tkanina neka..
Ja kod sebe nisam stavljal nisu od ispod samo na zemlju jedino sam stavila podfoliju s jedne strane i preklopimo ju i gore ide folija sastrane pijesak i gume..
Ja sam kod sebe napravil 2 hektara silize kukuruza i jos imam 2 hektara stocnog sirka i oko 3 ha kuruze budem jos posiliral.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Neznam dal će mi za 35 komada junica i krava biti dosta 3ha silaže,nije kukuruz ekstra visok,cca 2.5m.
Svakako ću priložiti slike kad sve odradim;)
 

Tomi89

Aktivni član
Tu od
3 Lis 2017
Poruka
78
Mi odradili silažu 24.08. I kukuruz je bil taman zelen, cudim se da kod Vas nije kukuruz presusio...
 

lukavtc

Član
Tu od
2 Ruj 2016
Poruka
34
To bi bila Cirta CX100.
Bila je jedna kod mene u selu, ako se dobro sjećam.
Alžirska kopija Deutza, redni 6-ak 100ks, zračno hlađenje, mislim da skoro svi dijelovi pašu sa Torpeda i slično.
 

<zetor>

Aktivni član
Tu od
25 Lis 2012
Poruka
523
U biti sve , vidio sam jednog sličnog ma oglasu pa zato , otvori novu temu u temu.
 

Zekson

Aktivni član
Tu od
26 Srp 2012
Poruka
503
Silaža od posljednih tjedan dana.
Jos imamo iduci tjedan oko 5 hektara i gotovi za ovu god sa uslugama, i onda jos za sebe nesto moram napraviti.
Kukuruza sve u svemu solidna pošto je sijano na parcelama di voda stoji i kad je suša.
Bude i neki video cim uhvatim vremena da posložim. 20201001_181949.jpg 20201001_122024.jpg 20201001_135252.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh