• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Škola

J

John Deere 3650

Guest
Ovak, trenutno pohađam 3. godinu gimnazije. Mgu reći samo jedno, drilanje je ubitačno, traže previše toga. Ali ruku na srce, na faksu će ti biti puno lakše, osim naravno ako...
 
V

vedo

Guest
John Deere 3650 kaže:
Ovak, trenutno pohađam 3. godinu gimnazije. Mgu reći samo jedno, drilanje je ubitačno, traže previše toga. Ali ruku na srce, na faksu će ti biti puno lakše, osim naravno ako...

ne znam kako je kod vas ali kod nas su gimnazije bezveze.Profesori se ponašaju prema djeci kao prema brojevima,a i u zadnje vrijeme sve je više korupcije pa i djeca sa slabim ocjenama mogu u gimanziju
 
J

John Deere 3650

Guest
vedo kaže:
John Deere 3650 kaže:
Ovak, trenutno pohađam 3. godinu gimnazije. Mgu reći samo jedno, drilanje je ubitačno, traže previše toga. Ali ruku na srce, na faksu će ti biti puno lakše, osim naravno ako...

ne znam kako je kod vas ali kod nas su gimnazije bezveze.Profesori se ponašaju prema djeci kao prema brojevima,a i u zadnje vrijeme sve je više korupcije pa i djeca sa slabim ocjenama mogu u gimanziju
Tu si donekle u pravu (ovo za odnos profesor-učenik), ali čim ti sa profesorom ostvariš neku vrstu veze, samim time pada ti njegov autoritet u očima. Ja sam zadovoljan odnosom profesor-nastavnik, jer ako ikad treba ocijena, nitko nije da ti neće dati. I ovo za korupciju isto tako mogu potvrditi...
 
V

vedo

Guest
tako sam ja kod jedne profesorice zabrljao i dobio slabiju ocjenu,i od tada neda više od četvorke,ma koliko god ja naučio
 
D

dgeceg

Guest
nenad393 kaže:
ja sam građevinski tehničar,ko je još građevinski tehničar
ja sam isto građevinski tehničar
 
T

traktorko1

Guest
Ja idem u 7 razred sada i planiram ići u gimnaziju pa na agronomski fakultet.rješio sam upitnik i ovo mi je ispalo: *

Poljoprivredni tehničari
* Zrakoplovni mehaničari
* Tesari
* Metalurški tehničari
* Telekomunikacijski monteri i tehničari za telekomunikacije
* Elektroinstalateri
* Autolimari
* Brodograđevni tehničari
* Zanimanja u oružanim snagama

:mrgreen:
 
V

vedo

Guest
nenad393 kaže:
ja sam građevinski tehničar,ko je još građevinski tehničar

Ja idem u građevinsku školu,ali sam arhitektonski tehničar :D :D :D :D :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh