• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Skuter problemi sa strujom

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Pozdrav za sve. Da li netko zna spojiti struju na skuteru. U pitanju je Italjet. Muce me zice sa namotaja. Kod mene ima tri zice
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Koje su boje?

Crna bi trebala ići direkt na bobinu, plava/crvena i/ili žuta na cdi s tim da žuta zna ići i na regler... Teško je to bez puno detalja skontati.
 

floion

Član
Tu od
18 Ruj 2013
Poruka
163
Sa namotaja tri zice. Zuta, crveno-bijela i crveno-crna idu sa namotaja, a na CDI su crna, narandzasta, crveno-bijela, crveno-crna i ne znam jos jedna ne mogu se sjetit koja je. Ima ispod namotaja jedna deblja zica crvena, da li je ona od alternatora?
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Desio mi se peh na skuteru.. vozim ja jedan dan i ispod volana samo odjednom pocne dimit. Ja brze bolje ugassim skuter maknem kleme. Vidim da se zica od mase (manja ona koja dodje na akumulator) potpuno rastopila izolacija sa nje. Skinem plastilu ispod volana, ista ta zica tanja, od reglera koja ide ka akum istopila se. Sto moze biti problem?
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Pežo v clic.. danas zamijenii cijelu zicu. Ok je sad sve ne griju se kablovi praticu. Ali sad imam veliki problem sa karburatorom izgleda. Znaci cim mu dam pun gas skuter se gusi, na mali gas ide do 30kmh.. zvek sto me nadje... 😔😔
 

Najnoviji postovi

Na vrh