• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slika prikolice sa našeg foruma ?

R

Ratarko

Guest
Slika prikolice sa našeg foruma ?

Da li ovoj prikolici sa foruma ( na glavnoj stranici , gore ) stvarno trebaju četiri osovine ?
Zar to nije prikolica za silažu i slično , pa silaža nije toliko teška ?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Silaža nenagažena ima 400 kg po m3. Neznam zašto toliko osovina, ako ima 40m3 onda je to 16 tona, za što su dosta dvije maksimalno tri osovine. Možda nije samo za silažu?
 
R

Ratarko

Guest
Jedino možda zato da se ne prevrne naprijed kada ju ostaviš , netreba joj stopa , neče pasti na rudo , ali ako je samo zbog toga ...
 
B

Bobo

Guest
A da se netko nije sa photoshopom malo igrao?

Ova prikolica je takodjer pravljena photoshopom od pottinger jumbo/torro prikolice:

Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Vidiš , ja sam vidio da je ova druga osovina na prikolici malo izvan centra u odnosu na sve ostale ali nije mi bilo teško postaviti pitanje . Mislio sam da če mi mario reči nešta o njoj ali izgleda da ni on nezna , sada nakon svega bi me ipak zanimalo porijeklo ove slike , ali nije mi od životne važnosti , čisto da si razbijem dosadu u ove kišne dane :)

I još samo ovo , kada bi sa slikom sve bilo u redu i kada bi ta prikolica stvarno postojala morala bi imati neko ludo skretanje na kotačina prve i druge osovine , osobito prve a samim time onda vjerojatno i kontra skretanje zadnje osovine , puuuuno hidraulike bi tu bilo...
 
R

Ratarko

Guest
Auuu , ja joj u kamenolomu ne bi htio biti gazda , tko če te silne gume krpat 8)
 
B

Bobo

Guest
Ja ne vidim druge primjene za kratku, duboku prikolicu sa 2 osovine viska...
 
R

Ratarko

Guest
I koji bi onda bio zaključak u vezi slike te prikolice ?
Da li je fejk ili ne ?
Ako je fejk ne sviđa mi se što je na glavnoj stranici foruma , dajte neki traktor što ore stavite , ako može Fendt 820 ili 818 :D
 
R

Ratarko

Guest
Joj viđer ga što ore
Ako je model 820 znači ima 25 KS po brazdi a ako je 818 još manje , eh da imam takvu zemlju .
 
R

Ratarko

Guest
Ova najnovija slika u zaglavlju foruma ...još samo da Fendt ima naprijed onu žutu zaštitu za prednji kardan i bila bi mi perfektna :D
Ne mogu si pomoči kada sam pezahtijevan :(
To je isto satari model Fendta.
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Sve O.K ti imaš barem nešto odnosno puno toga za razliku od mene koji nema osim 3 ha zemlje ništa od strojeva, ali ima veliku volju i nadu da bi skoro mogao imati. Odnosno mogao bih i sada ali još uvijek daju zakup na godinu dana a tu je ludost da kupujem mehanizaciju kada iduču godinu ne znam što če biti. Ovako čekaj i nadaj se. kada bi imao dio što imate vi tu na forumu bio bi sretan.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
To je istina, bio bi lud kad bi se bacio u kredite i kupio mehanizaciju koju bi sljedeče godine mogao samo gledati!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e pa nemoguče je samo velika riječ za male ljude! :) polako,ali sigurno...
 
P

pyrc

Guest
Najmanje,stvarno najmanje 5 godina unapred mogao bi,da si zagarantuješ zemlju pa da nešto probaš.Kad stvar krene pa onda udari navali.
 

Najnoviji postovi

Na vrh