• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Slike krajolika

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Prehladno vjerujem za to...."ponos" bi se povukao ne samo u rezervni polozaj vec...😉
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Veli legenda da ko se na ovom izvoru umije ostaje vječito mlad, pa nek to bude makar u duši.
Odlično mjesto za izlet, a rijeka je stvarno jedina sa I jedan mali video
Donja Suvaja,,, kažu peto najdublje vrelo na svijetu,,, Muha,, javno te prozivam,, digni glas,, da se nepravi deponija za nuklearni otpad u Petrovoj Gori, pokraj ove nam ljepotice,,, rijeke Une, jedne jedine,,,
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
da se nepravi deponija za nuklearni otpad u Petrovoj Gori, pokraj ove nam ljepotice,,, rijeke Une, jedne jedine,
Pa gdje je Petrova gora od Une.
A i ovo mi je prvi glas da bude tu deponij, što ne bi trebalo biti negdje oko Dvora na Uni🤔
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,880
Bio sam u toj kasarni i ne vidim razloga zašto se tamo ne bi odlagao taj otpad. Jedina opasnost je da netko ne provali u bunker!
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Pa gdje je Petrova gora od Une.
A i ovo mi je prvi glas da bude tu deponij, što ne bi trebalo biti negdje oko Dvora na Uni🤔
Što se mene tiče ti i Cernobil stavi u svoje dvorište ,,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh