• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Šta smo radili danas 2

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,553

# Tommy​

Meni treba par komada za Tomosicu fi 80.🤪
Bio danas malo u Deželi i zabilježio dva lijepa prizora. Čini mi sa da se radi o Istarskom govedu , nisam uspio bliže jer je ograda a i pala je kiša ,pa je bilo blato. Snimljenoj u Istarskom dijelu Slovenije u blizini Slovenskog Gračišća.
20240426_140539.jpg
I drugi prizor lokve koja je čista i ima lopoča. Naravno i to je u Sloveniji (nedaleko prijašnje lokacije).
20240426_141019.jpg
Ovako uređenu lokvu nisam odavno vidio. Kod nas u Istri bilo ih je u skoro svakom selu i to pretežitom u južnoj Istri, ustvari već od Starog Pazina pa nadalje južno. Karakteristično je da ih ima svuda gdje je crvenica i to je pretežitom ravničarski teren. Dosta po Istri sam viđao ali sve mahom zatrpane.😡
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,553
Da to je na onoj cestici Gračišće - Sv. Anton - Bertoki. Ovo je u Sv. Anton , valjda antifašisti, sa lijeve strane je spomenik.
20240426_110535.jpg
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,743
@LeeChampa točno to mi je rekla jedna gospođa, prije tjedan dana, na šestom slapu Mirne u Istri, netko je nudio neki tamni liker u čašice/kupice, a ja travaricu, rekoh joj "ti dolijem" da pomiješamo, a ne, dvaput je dvaput, odvratila mi ona, pa je ispraznila liker i preuzela travaricu u istu kupicu 😉 i onda ne buš pil 😉🙃🥃🤣👋
 

Najnoviji postovi

Na vrh