• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Steyr 650

Amir412

Novi član
Tu od
11 Pro 2016
Poruka
2
Ovako molio bih za pomoc. Kupio sam Steyra 650 prosle godine 72 je godiste duplak. I radio je sve dobro do neki dan. I kada sam ga otvorio jedan lezaj je otisao smrskalo ga. I to sam sve uradio zmjenuo i sklopio i kad danas nemogu da ga upalim ni na kljuc ni na guranje. Izbacuje dim bijeli,plavi crni ali naj vise ima bijelog kako mogu vidjet. A Steyr ima naprjed kada se uzubljuje na bregastoj samo one crte na drugim zubcanicima nema. I to sam uzubio i na radilici onaj klin sto ima njega sam okrenuo gore tako sam cuo da treba. Pa dali sad moze biti bos pumpa da nije u redu a i pustala je prije non stop je bila mokra i bilo malo bare ispod kad duze staji. Molim za pomoc.

Poslano sa mog ROME_X koristeći Tapatalk
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
Ima li tko na STEYRu, serija 400, 500, ili 600 kompresor za zrak?
Na navedenim modelima postoji mjesto i remenica!
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
¸Na ovom čudu, davno prije:
Steyr 658.jpg

Provjera kočnica
Steyr kočnice.jpg Steyr kočni.jpg
Inače svi traktori "sa njemačkog govornog područja" imaju neovisne nožne i ručne kočnice.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
Za to se može reć kvalitetna proizvodnja-jel tak?
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
Negdje sam uz put izgubio brzine na 658 :hahah: . Normalno da slijedi raskapanje getribe - možda su negdje u kućištu:unsure:
IMG_20221110_155305.jpg
Prvo što sam primijetio da ove 2 od 4 poluge idu prelabavo iako imaju ležište za kuglicu. Skinuo poklopac i dvije opruge - kao da ih nema!
IMG_20221110_155310.jpg
IMG_20221110_155342.jpg
Sutra vjerojatno nastavljam!
Da bih mogao skinuti poklopac trebalo je puno toga maknuti: ulje iz spremnika za hidrauliku, sjedalo (teško ko sam vrag), akumulator, cijevi usis/tlak hidro pumpe, polugu ručne kočnice, polugu kvačila kardana......
 
Posljednje uređivanje:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,708
A kupio sam i REPARATURHANDBUCH i BETRIEBSANLEITUNG (naj pitat koliko košta - skoro 100 oreja) pa nekak bude bez interneta.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Prekjučer sam nekog vukao sa malim steyrom i sa malčerom. Ostao bez brzina 🤔
 

BaBuKa19

Novi član
Tu od
1 Lip 2023
Poruka
1
Ovako molio bih za pomoc. Kupio sam Steyra 650 prosle godine 72 je godiste duplak. I radio je sve dobro do neki dan. I kada sam ga otvorio jedan lezaj je otisao smrskalo ga. I to sam sve uradio zmjenuo i sklopio i kad danas nemogu da ga upalim ni na kljuc ni na guranje. Izbacuje dim bijeli,plavi crni ali naj vise ima bijelog kako mogu vidjet. A Steyr ima naprjed kada se uzubljuje na bregastoj samo one crte na drugim zubcanicima nema. I to sam uzubio i na radilici onaj klin sto ima njega sam okrenuo gore tako sam cuo da treba. Pa dali sad moze biti bos pumpa da nije u redu a i pustala je prije non stop je bila mokra i bilo malo bare ispod kad duze staji. Molim za pomoc.

Poslano sa mog ROME_X koristeći Tapatalk
Pozdrav drug, koliko konja ima taj tvoj steyr 650a ?
 
Na vrh