• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stihl 070

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
Pozdrav. Znači ima motornu pilu Stihl 070. Kada se ugrije sama gasne i neče više upaliti. ako je ostavim 15 minuta da se hladi onda upali i opet radi dok se ne ugrije i ugasi. kada je hladna pali ko metak. radi ima snage prima gas. to traje već godinama tako da 15 minuta režem velike komade onda dok se hladi namečem prikolicu i opet tako. ja sumnjam da je struja. nova svečica gore.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,538
ma jok, samo je stara pa se umori... 🤭
moja 064 (ona aerodinamična) ima sasvim suprotne simptome...prvih petnaest minuta se svađa sama sa sobom, nakon toga sama vatra iz nje sijeva...
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Kad se ugasi probaj skinuti lulicu sa svjećice i na nekoj ispravnoj svjećici vidi jel baca iskru, može biti da kad se zagrije da bobina zeza. Imam i ja 070, strašan stroj.
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,914
Ima li elektroniku,ili platinsko paljenje? Ako su platine može biti premali razmak.
 

Najnoviji postovi

Na vrh