• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stihl SR 400

ZKL

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
78
Pozdrav svima, imam problem sa navedenom prskalicom radila je dobro zatim nakon nekog vremena se počela gušiti kad joj dam gas i nepravilno radi u leru tj. Zaletava se provjerio sam sito u rezervoaru nema smeća dobiva gorivo probao poštelati frgazer naštelao sam ga i dobro je radila pa nakon nekog vremena opet se guši. Promijenio sam i membranu na frgazeru Al opet isto. Dali ima netko kakvu ideju u čemu bi mogao biti problem?
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Propuh ti je u motoru. Dal se kaj odšarafilo ili puklo...Uglavnom treba nači gde pušta.
 

ZKL

Član
Tu od
17 Ožu 2022
Poruka
78
Propuh ti je u motoru. Dal se kaj odšarafilo ili puklo...Uglavnom treba nači gde pušta.
Mislite da možda vuče falš zrak? Budem pogledao pa javim Al mi nije jasno zašto normalno radi o onda poblesavi. Najgore mi je kaj baš onda kad ju trebam onda zeza.
 

Najnoviji postovi

Na vrh