• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Stolarska kombinirka

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Ja sam sa svojom prezadovoljan,kupio sam ju povoljno i stajala je vise u radioni nego delala(umro deda a baka nakon 5 god odlučila prodat)
Imam 2 seta nozeva i moraju bit uvijek ostri ,i dvije pile,vidija i obična i kombinirka pjeva
Sretno s popravkom stroja
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
nešto jesmo,hobla čist solidno,no ostalo je još nekih sitnih nepoznanica...:icon_eyes:
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
Nedavno kupio kombinirku Elektra Beckum HC 260 M (blanja,debljača i borfuter sa suportom) kopirao ju Metabo HC 260 gotovo identične pa ako netko zna gdje se mogu naručiti noževi za blanju neka preporuči trgovinu.
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
191
hvala ti evo nekako našao u Zg - firma Hudek imaju svašta :).
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,650
Abrihter ili književno hrvatski ravnalica. Služi za dobivanje ravne baze na daski i dobivanje pravog kuta u odnosu na bazu.
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Hvala
Tražio sam na njoj neke podatke ali nevidim nigdje ništa. A na netu nisam našao takav model.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,650
Pogledaj malo bolje oko motora, možda tam negdi ima kakva pločica.
Nego, jel se ova ploča podiže? Tek sad vidim ove ručkice, ak se podiže onda ima je i diker.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ja vidim i transportne valjke što znači da ima oboje.
A ove ručkice ''otkače'' kornje ploče i one se obično preokrenu na stranu da stoje vertikalno.
Inače koliko vidim sa slike radi se o ozbiljnijem stroju.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,650
Sad i ja vidim nazubljeni valjak :)
Ti stari strojevi su dobri jer su rađeni masivniji nego danas. Mi imamo ravnalicu od Bratstva na kojoj je još moj pradeda radil, isto tak i banzek, i rade i dan danas.
 

imbra45

Novi član
Tu od
10 Stu 2023
Poruka
1
oho,ma nema frke,ja sam ti u Trakošćanskoj ulici,...e da sad sam se sjetil...moglo bi se dogodit kad budeš sastavljal nazad da ti doboš vrti valjke u suprotnom smjeru...a o tome budemo ako bude trebalo...a u koji dio se seliš?
Pozdrav. Zanima me ako bi mogli reći zašto vrti valjke u suprotnom smjeru
 

Najnoviji postovi

Na vrh