• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore 504 el.instalacija izgorila

CAPO ZG

Član
Tu od
20 Kol 2013
Poruka
360
Pozz desilo mi se oni sto su govorili da je store sklon .
Jucer sam htio upaliti treaktor nakon 5 dana i samo se pocelo dimiti u to ferst .
Otopila se zica od kontakt brave plave boje skroz mislim do alnasera jer kad sam zaverglao samo dim.
Zamjenit cu ja tu zicu ali me zanima da se ne ponovi zbog cega dolazi kod njega do toga ...
Imate kakvu preporuku da se stavi deblja zica ili ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Loši spojevi, možda problem sa anlaserom, možda ju je prigrizel miš... Puno je mogućih razloga. A koja instalacija na IMT-u je cijela, pa nema takvih problema?
Nije Štore tome sklon, već ponekad treba tu instalaciju pogledati i popraviti na vrijeme.
Skini cijelu instalaciju, dobro ju pregledaj (ako ima žica s napuknutim izolacijama, zamijeni.
Postavi u nove bužire i napravi kvalitetan snop, pa bu trajala slijedećih 30 godina.
Na mojem je ista 35 godina i nikaj od žica nisam trebal mijenjati, osim otvrdlih bužira.
 

Najnoviji postovi

Na vrh