• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Štore

  • Temu pokrenuo vasso123
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Filmiće ne postavljam...drage uspomene nemam običaj pokazivati javnosti.
Znam, ali prvom prilikom ima da mi fimič prosljediš.
Ako zbog ničeg drugog da se prisjetim kak sam bil mlad i bedast :ROFLMAO:
Jebote, sad gledam opet malo temu o restauraciji tvojeg štorka i gledam kakav je to sad medo.....

A ovo drugo, takav sam kakav sam. Sebi sam dobar.
Na temu bezgrešnih ima meni jedna jako draga sličica



@MUHA:
Nije ovo gore napisano da se netko uvrijedi ili pomisli nekaj krivoga. Mi smo si navek bili dobri.
Napisano je da te natjera da priznas kaj si zaribal.
Ak se na forumu predstavi problem i trazi se rjesenje, onda je red i da se napise kako se problem rijesio.
Tome sluzi forum.
Puno ljudi prigovara kad se ne napise kak se problem rijesio i mislim da su u pravu.
Ako je problem prezentiran samo preko PP, onda tamo ostaje i rjesenje.
Bilo bi lijepo da forum ima smisao i da pomazemo jedni drugima rijesiti probleme.
Moderator...tj. Supermoderator....ili brisi temu ili pisi kaj si zaribal
Baš ti neču reči, volim kad se pečeš na tihoj vatri :ROFLMAO:

Nažalost, večina ljudi svoje probleme ne voli javno prezentirati.
Možda zato kolega Kruno nije ni napisal koji je bil problem, možda zbog sramote, možda zbog nepristojog posta prema kolegi Plusu koji mu je htel pomoči. Nažalost, nekak u zadnje vreme naše pomaganje završi u prepucavanju....

Posebno oni kaj imaju "nove" traktore. Ti skrivaju kvarove ko zmija noge.

Ja ne volim pp-e ni pomaganja preko njih zato jer više glava je uvijek pametnije nego jedna.
Ima negde u temi (neda mi se sad tražiti) u kojoj je jedan stari forumaš napisal da me moli da javno nekaj objasnim jer sam mu na pp napisal samo nek svoje pitanje u temu napiše.

Primjer, da si ti svoj problem iznesel javno možda bi se neko odavno dosjetil u čemu je caka, ovak smo ti i ja mudrovali dok ti nisi saznal od treče osobe ili se dosjetil sam, ne pamtim više ;)
 
  • Haha
Reactions: ZJ

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Bi ja rado, tu su penezi.
Ali imam crno pod noktima, a nemam škole, a i velika je konkurencija kaj moremo i na forumu videti
 

Najnoviji postovi

Na vrh