• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

stražnja svjetla

Papcina

Član
Tu od
31 Sij 2011
Poruka
373
Bok,

jel ima netko preporuku za stražnja svjetla (za prikolicu mi konkretno treba), po mogućnosti LED?

Izludit ću sa zamjenom žarulja i namještavanjem kontakata na ovoj Poljskoj TEMA prikolici... pa bi radije da bude neka kvalitetna LED rasvjeta... vidim da su u rasponu od 150kn do 900kn po komadu, jel ima netko da može preporučiti nešto a da svijetlo dovoljno jako po noći?

Imao neku od 15USD sa ebaya al to se raspala plastika nakon godinu dana i nije svijetlilo ni približno dobro....

Hvala

LP
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Neki dan kupio led stražnja svijetla za kombajn u trgoagenciji. Još nisu ugrađena tak da neznam šta i kakva budu. Probaj tamo vidjeti. Ima kakvih oćeš.
 

Papcina

Član
Tu od
31 Sij 2011
Poruka
373
Možeš poslati link na model kojeg si uzeo? hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Papcina

Član
Tu od
31 Sij 2011
Poruka
373
Ajde molim te kad isprobaš, javi kako svijetle... bojim se da je to preslabo osvijetljenje, al pričekat ću tvoje iskustvo :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Imam to za berač i tak gdje zatreba. Dobra stvar ali mislim da policija zeza zbog toga. Kolega pričao da je dobio kaznu prije par godina zbog tih svjetala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh