• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

stroj za bušenje bunara

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,846
Ne znam za kvalitetu, ali mi se čini da je u redu.
Sad moraš uzeti u obzir kvalitetu zemlje. Ne vidim kakve cijevi dolaze uz stroj, koja svrdla, a možda je problem i 3F struja...
 

OrahsVRHa

Novi član
Tu od
24 Sij 2019
Poruka
5
Ne znam za kvalitetu, ali mi se čini da je u redu.
Sad moraš uzeti u obzir kvalitetu zemlje. Ne vidim kakve cijevi dolaze uz stroj, koja svrdla, a možda je problem i 3F struja...
Hvala na odgovoru, Bušaća cev 60/6.5 L=1500, Bušaća glava, vidijumski troper fi 160mm i DTH udarni čekić sa glavom fi150mm ... što se tiće zemlje, bušilica bi radila uglavnom na području Baranje, s tim da na Baranjskom brdu di su vikendice ima gline a i kamena poslje 20-30m dubine... pošto planiramo uzeti novu bušilicu ako znate za nekog provjerenog proizvođaća slobodno predložite
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,846
Ne znam proizvođača!
Planiraj prepravku na neki dizel motor ili dobar generator
 

Najnoviji postovi

Na vrh