• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković Uputstva/Radionički priručnik...!?!

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
A hoćeš popravljati upute ili radionički?
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,194
Nadam se da kad popravi jedno drugo ili oboje ce podjeliti s nama...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Radil sam ja to na svim uputama koje sam uređival.
Velika muka, jer treba list po list, ali onda upute i lijepo izgledaju.
 

Monte

Novi član
Tu od
25 Sij 2020
Poruka
15
Npr
Sttipa hvala uspijo sam nekako preko online convertora zipovano je.Skinuo sam neki multi convertor ali ima preko cijele slike nlegv logo Sample pa mi nije odgovaralo to se vidi na slici.U svakom slucaju hvala svima na pomoci.
 

Prilozi

  • Katalog TV730_624-1.jpg
    Katalog TV730_624-1.jpg
    99.5 KB · Pregleda: 47

mickotomo

Novi član
Tu od
15 Ožu 2019
Poruka
1
pozdrav novi sam na forumu dali ima prirucnik za tomo vinkovic 826 treba mi neznam kako se skida pvp (bosh pumpa) ili kakav crtez
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,338
Skinu se ona 4 vijka na njoj, naravno dizne se odspoje i mi smo skinuli ako se ne varam ćok, ako sam se krivo izrazio neka me netko ispravi. Zatim ima neka fora s dodavanjem ručnog gasa i sa prstima si je mehaničar kroz otvor toga ćoka pomogao da ne svinemo polugicu jer nije to baš nešto jako, da si ne napravim još više posla. Ja se nisam usudio sam to skidati, prije mene otac je to skidao, na žalost dok sam bio još mali i nisam znao točno postupak. Ne bih htio obeshrabriti nikog i to je samo moje iskustvo ali iskreno ja to ne bih sam skidao.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,644
Ako kome treba...priručnik može skinuti ovdje:
 

Ognen

Novi član
Tu od
7 Tra 2024
Poruka
1
Zdravo, jas sum nov tuka od Makedonija sum. Ako moze neko da mi poshalji rukovodstvo za odrzavanje i servisni manual za TV-730
Koj tip na motor e ugradzen na tv730
hvala mnogu
 

Najnoviji postovi

Na vrh