• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktori

Ante25

Novi član
Tu od
23 Ožu 2021
Poruka
1
Poštovanje novi sam na forumu, treba mi misljenje u vezi traktora, imam neke dileme
Deutz Farh agroplus minimalno 75 Ks i 4x4
Ili Zetor 7340 ili nesto slicno, sluzio bi najviše za oranje i frezanje
Ne za u sumu godina proizvodnje od 1990-2002
Po mogucnosti da je vecina mehanicki Sta sto manje elektronike, obrađiva se oko 2-3 hektra zemlje, zanima me koji je zahvalniji traktor,ili neka druga preporuka, cijena oko 10000-15000e
Hvala
 

Marko Kljajić

Novi član
Tu od
13 Lip 2021
Poruka
6
Treba mi traktor duplak za poljoprivredu, šumu i transport. Da li da uzmem Fiat 80-90 ili IMT 577 DV? Unaprijed hvala?
 

irvine156

Iskusan lik
Tu od
10 Svi 2012
Poruka
797
Yugo ili Tipo? Zar treba takvo pitanje postavit, a i cijena bi trebala bit 1:2.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Sigurno je Fiat bolji traktor, tu nema dileme.
Ovisi kolko poljoprivrede imaš za raditi i šume , o tome dosta ovisi koji traktor bi bio bolji za tvoje potrebe.
 

Marko Kljajić

Novi član
Tu od
13 Lip 2021
Poruka
6
Pa godišnje za svoju potrebu izvučem 50 m drva. A poljoprivreda sijem kukuruz, zob, nekad pšenicu i baštu normalno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh