• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Samo pitam na glas, već duže vrijeme koristim samo Super 5 pa ne sjećam se kako je to sa drugim vrstama ulja, ja uvijek mijenjam ulje do 100 rh i na ful oprani motor kad je rađena generalka ne mogu reći da mi je ulje žuto. Možda je vrijeme da zamijenim proizvođača jer ni ina proizvodi nisu više baš povoljni.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Nema na čemu.

Mislim da ćeš i ostati na njemu. Nije prevelika razlika u cijeni, a bolje je ulje. Npr. to isto ulje se sipa u kante od JD-a i čak ga je i Fuchs jedno vrijeme pakovao u svoje Heavy Duty oil kante. 🤪

Kod mene se JD, Class i Zetor mažu na njega, sad će i JCB preći.
A TV, Pobeda i IMT idu na Orlen Ultor Platinum, pandan INA Super 5, ali jeftinije.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,584
A od totala i valvoline? Idem u jednu radionu u soping a drze samo valvoline i total
 
Na vrh