• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL 833 DT turbo

masni 6200

Član
Tu od
18 Sij 2013
Poruka
67
Daj me nemoj zezat da si sa Universalom 530 teral rotobranu 2,5m kakvu onda zemlju imaš i kako ti je Universal nosio tu rotobranu,dali ti nije hidraulik možda procurio ispod sica?

radio sa maschio 2,5m s pakerom,zemlja je prilicno lagana{orem s jd 6200 s 4x14 lemken opal 110 ravnjak} malo je bil problem nosenje,a hidraulik nije procuril bar ne dok sam ga ja imal a novi vlasnik se nikad nije zalil
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Imam univerzal 445 72 godište nepoderiv traktor i mašina , a ne da se raspada, a i u mojem kraju ih ima dost niko se ne žali na te traktore pogotovo na model 445.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,666
To im je najbolja serija koju su napravili, imam dva takva i jako sam zadovoljan.
 

Najnoviji postovi

Na vrh