• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-3110

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ima li tko iskustva sa tim traktorom?
Svestan sam da je to kao lego kockice i kupuju se komponente, cijena mi se cini OK,povoljni je od Zetora...
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Pitanje za sve Vas, dali je ovo cijena sa svim davanjima ili bez,pokusavam ih nazvati ili je zauzeto ili samo odzvomi....
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Teško budes njega i dobio na mobitel. Jako nepouzdan i tezak prodavač.
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Teško budes njega i dobio na mobitel. Jako nepouzdan i tezak prodavač.
Ova cijena je konacnaili je bez davanja, traktor bi isao u BiH....
Citam recenzije po netu i ne kotira lose...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Ak je takav kad treba prodati, kakav tek bude u slučaju reklamacije?
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
isto razmisljam o kupnji ovoga traktora preko natjecaja.
jel tko na kraju kupio ovaj traktor? kakva su iskustva?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,070
Da li si provjerio tko nudi Ursus traktore i da li su dobavljivi u RH i po kojim cijenama?
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
I dalje je aktivan ovaj oglas.

Razmisljam o kupnji novog traktora kroz natjecaj 73.12. Znaci do cca 36000 eur.

Zvao sam bio broj iz oglasa, ali se nitko nije javio.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,070
Zato te i pitam gdje misliš kupiti Ursus? Koliko je meni poznato jedino jedna firma je uvozila Ursuse. U toj firmi je 1 zaposlen koji je stalno na bolovanju i nikome se ne javlja na telefon. Oglasi su stari cca 2 godine. O trenutnim cijenama i mogućnosti dobave treba se dobro raspitati da ne radiš ražanj, a zec u šumi. Ako budeš imao kakvih pobližih informacija podijeli ih. Unaprijed zahvalan.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Firma Ursus je bankrotirala...
Pazi kome daješ novce, a na reklamaciju i ne pomišljaj.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Ovaj Danijel d.o.o. se ne javlja pa da ti život ovisi o tome. Zval sam ga puno puta, nikad se ne javi. Osim kad sam bil kod njega pa ga je njegova mama zvala. Tad mi je rekel da mu pošaljem u poruci kaj trebam, a on bude provjeril kaj ima od dijelova. Naravno, poslije se nije javljal. A po dijelove sam potegnul u Srbiju. Tamo sam se sve dogovoril sa čovjekom. On je priredil, ja pokupil i sve super.

@tale
Kaj se tiče traktora, nisu navel dal je ova cijena sa ili bez PDV-a.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Ovaj Danijel d.o.o. se ne javlja pa da ti život ovisi o tome. Zval sam ga puno puta, nikad se ne javi. Osim kad sam bil kod njega pa ga je njegova mama zvala. Tad mi je rekel da mu pošaljem u poruci kaj trebam, a on bude provjeril kaj ima od dijelova. Naravno, poslije se nije javljal. A po dijelove sam potegnul u Srbiju. Tamo sam se sve dogovoril sa čovjekom. On je priredil, ja pokupil i sve super.

@tale
Kaj se tiče traktora, nisu navel dal je ova cijena sa ili bez PDV-a.

Da, odustajem od Ursusa.

Ako sam razumio dobro sto pise u pravilniku, 30000 eur je dio koji daje drzava.
Na to ide 6000 eur je dio koji je nasih 15%.
Traktor moze biti i skuplji, ali opet maksimum je 30000 eur.

Za nas koji nismo u sustavu PDV, nama je PDV priznati trosak.

Malo je off-topic.
Sto drugo sad valja od novih traktora? Nebi vocarski traktor. I htio bi da je lagano odrzavanje. Cim manje elektronike.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,070
Čini mi se da od 30.000 eura država daje 85% (25.500 eura), a 15% (4.500 eura) do 30.000 je tvojih. Provjeri.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
Novih zapadnih traktora više nema bez common-raila, ad blue-a, EGR-a, tak da elektroniku nemreš više izbjeći.
Ostaju ti istočni, dokle ih još bude bez toga.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Novih zapadnih traktora više nema bez common-raila, ad blue-a, EGR-a, tak da elektroniku nemreš više izbjeći.
Ostaju ti istočni, dokle ih još bude bez toga.

Sto valja od tih "istocnih"? Ili je vise-majne sve isto?
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Armatrac, Hattat. Napravljeni u Turskoj, Prekins motori, Carraro pogonski sklop. Imaju kod mene u jednom komunalnom, zadovoljni su. Čak su opet kupil još jednog.
 

tale

Član
Tu od
13 Lip 2018
Poruka
57
Armatrac, Hattat. Napravljeni u Turskoj, Prekins motori, Carraro pogonski sklop. Imaju kod mene u jednom komunalnom, zadovoljni su. Čak su opet kupil još jednog.

Ovdje pise da Hattat vise ne prolazi kod nas. :(

 
Na vrh