• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Valpadana dijelovi

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
Pozdrav gdije nabavljate dijelove za valpadana strojeve naime imam motokultivator 14 ks ali u dalmaciji nema baš dijelova za pronaci...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
probaj voger u istri ...ako ništa možda oni znaju .
valpadana nije brend raširen na našem tržištu kao npr. goldoni , pa sumnjam da ima specijalizirana trgovina za nju

ak ne oni onda agro dom u zagrebu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
da ne otvaram novu temu pitat ću ovdje: pošto ne mogu naći od valpadane kopačicu(frezu)da li netko zna paše li kopačica od još kojeg drugog stroja na valpadanu 14 ks.otišli mi zupčanici u reduktoru.Mogu izraditi nove po uzorku ali traže mi 700 eur.radije bi kupio goldoni ili labin progres bez motora i stavio svoj motor nego dao 700 eur za zupčanik
 

Najnoviji postovi

Na vrh