• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Valtra DIRECT

Mirko1982

Novi član
Tu od
8 Ruj 2016
Poruka
1
Pozdrav svim članovima foruma - da li ima netko valtru "direct", kakva su iskustva?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Mislimda ovdje imamo malo vlasnika Valtre.
Inače po meni odličan tratkor, pratim ih po oglasnicima. najviše mi se sviđa što su brzi u transportu :)

Ako je Vi imate , bilo bi dobro da postavite nekoliko slika i napišete neke dojmove o stroju.

ako treba bilo kakva pomoć u svezi postavljanja slika, pošaljite mi poruku.

Lp
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,750
Ovo mi izgleda slično kao da mi upadnu u kuću bez kucanja i nekih osnova lijepog ponašanja. :fiery: Tko se ljutio, tko ne ali tak je.
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Frend je kupio novu Valtru sad prije par mjeseci mislim da je t214 vario mjenjač,traktor je strava,kabina na zračnim jastucima,ma perverzija
 

Najnoviji postovi

Na vrh