• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Velika farma krava u Varaždinskoj županiji

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Oprostite ako sam bespotrebno naravio novu temu, ali nisam znao di smjestiti ovo pitanje,.
Dakle cura treba za diplomski rad na faksu napraviti plan postrojenja za proizvodnju bioplina iz kravske gnojnice, pa je sad u problemu di pronaći dosta veliku farmu krava, bilo bi dobro da je negdje okolica Varaždina ili bliže Ivancu, pa ako netko ima informaciju di postoji tako neka veća farma i kako se zove vlasnik. I da gnojnice bi trebalo biti na godišnjoj razini više od 5000 m kubnih.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Da nažalost mislim da su vindijini koperanti uglavnom autoprijevoznici
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Mjesto Duga Rijeka, na potezu od Ludbrega u smjeru Križevca.
Ima velika farma, na novo sagrađena, možda da probate doći do njih?

Farma je u samom selu tako da nebi bio problem pronaći ih.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Hvala vam velika, pokušat ćemo doći do njih.
Jel možda znate koliko bi okvirno mogli imati krava?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
opg Vrček

ne znam da li je govedarstvo al znam da imaju bioplinsko postrojenje...
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Da da već smo se raspitali kod njih, ali oni imaju svinjogojstvo, a njoj bi baš trebala farma krava.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,305
Da da već smo se raspitali kod njih, ali oni imaju svinjogojstvo, a njoj bi baš trebala farma krava.
Pa pitaj u Šemovcu. Čovek se zove Petek Anđelko.
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Hvala vam velika, pokušat ćemo doći do njih.
Jel možda znate koliko bi okvirno mogli imati krava?
Mislim da u svakom slučaju imaju preko 100 tinjak grla, jer imaju starije farme , a ova je sad nanovo izgrađena krajem prošle godine.
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Ovo nam najviše odgovara, jel možda znate kako se prezivaju ljudi?
 
Na vrh