• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

vlasnik prvog trakora u zivotu mom

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,393
Dobro došao na Poljoprivredni Forum!

Bok goranxz, dobrodošao na Poljoprivredni Forum.


p.s. Prije početka korištenja foruma možeš malo pogledati pravila i upute, tamo imaš korisnih informacija koje će ti olakšati snalaženje na forumu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
prvo moraš promijenit taj sat na kojem piše da je od 87. napravil 400 sati...
recimo to ovak, ja imam tri vladimira i od ta tri na jednom mi je ispravan sat, a s tim se samo vozikam po cesti s prikolicom...oko 100 litara nafte na godinu spalim i to na uri odnese više od 100 radnih sati...
znači, ako zbrojiš godine od 87., trošio je oko 20 litara dizela godišnje za te ure...zbilja sačuvan traktor, pogotovo ako su nove gume na njemu...:(wait):

hehehe...nadam se da me razumiješ...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Darijus zakaj nebi bilo moguče ? Ja sem sa novim rusom napravil za nekaj manje od godine 32 rh jer je stalno bil u kvaru . Od nekih 11 mjeseci niti jedan (cijeli) mjesec nije bil ispravan ali su sve reklamacije bile uvažene .
 
E

el pibe

Guest
Zakaj ne bi bilo moguće?Moj Vlađo je 92" pa ima oko 650 rh.Ko mi pa je kriv kaj ga nisam koristil više,već je mogao imati par soma na pleči.A najvjerojatnije da sam imao puno posla bi se i vura jače vrtila.Ovak ima koliko ima i još mi je bolje kaj ima malo vur.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
niste me shvatili, sa tak malo sati još mora imat sve četiri origigi ruske gume, ne smije biti oguljen na mjenjaču, praktično niti jedan vijak ne bi smio pokazivati da je šerafljen...nigdje mastan nit zadimljen...original boja...
...a to vjerojatno ipak nije...:(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene skoro svi vijci bili šarafljeni više su bili zguljeni nego neki traktori kaj je Muhač radil generalku . Ručice mjenjača su bile kak nove a gume su još imale pipce . Na njemu je stalno bila sjekira koja je služila ako dođe inžinjer koji ga izumil da mu stari odsječe glavu tak je rekel a onda bi valjda to i napravil .
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,689
joooj željac, kad bi svi ruski traktori bili ko tvoj, kaj bi ja onda vozil?:(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Valjda je moj bil najgorji na cijelom svijetu ma bili su još dva kod mene ne puno bolji od mojega . Vlasnik jednoga je zadržal njegov čekić i rekel da bude zatukel onog tko pred njim pohvali rusa . Biti će da smo dobili takvu seriju ima u selu još samo jedan i taj potroši 10 litri nafte na godinu i redovito se registrira (gazda je invalid pa ništ sa njim ne radi htel ga prodati ali ni lipe nije dobival za njega ).
 

Najnoviji postovi

Na vrh