• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Vršalica

planin

Novi član
Tu od
24 Velj 2016
Poruka
20
Prodajem starinsku vršalicu za žito , može bez problema da vrše i grah (pasulj) sa malim postotkom loma.

Cijena bi bila 500 KM bez motora. Takvu sam je i ja kupio . Za vršenje graha sam stavljao motor sa mješalice jer je on sporiji i manje ima loma zrna. Ne sijem više grah tako da mi samo smeta.

IMG_20231204_134308.jpg IMG_20231204_134510.jpg IMG_20231204_134343.jpg IMG_20231204_134446.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
587
Zašto ne napišete gdje se nalazite?

Kakav je kapacitet takve vršalice (po satu, ili danu)?
 

planin

Novi član
Tu od
24 Velj 2016
Poruka
20
Zašto ne napišete gdje se nalazite?

Kakav je kapacitet takve vršalice (po satu, ili danu)?
Nalazim se u Visokom, BiH. Ne bih znao kazat koji joj je kapacitet, nisam nikad mjerio ni testirao. Meni je dosta pomogla i brže je nego ga pucati ili gaziti sa traktorom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh