• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zapalili mačku

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
C

chickenlover

Guest
da vidim da mi to netko napravi mački ili psu,bojim se da bih bi u stanju to njemu napraviti

Pozoves ga kao fol na pice :partyman: onda ga uroljas ko crnu zemlju :rolleyess: a kad se prevrne potpalis mu gace, pa da vidis veselja :eek: :axe: :finga:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
vidio sam ovaj snimak odavno ali ne nadjoh vremena prokomentarisati , ovo je dokaz da batina nije radila na vrijeme , samo raspustiti djecu da oni demokratski rade šta hoće i danas će da pale mačku a sutra ubiju čovjeka da bi nešto dokazali ili da bi se istakli , ko će mu ga znati to je već struka koju ne poznajem

ali znam da po sistemu kojim sam ja odgajan to NIKADA ne bi niti smio niti htjeo niti bi imao potrebu ili želju sa takvim čime , nisam neki koji se zalaže za neka ''životinjska prava'' ali neko je na prvoj stranici lijepo razjasnio da životinje ubijamo radi hrane i bla bla bla , i ima neki ajde da kažem ''human'' način da se to uradi
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozoves ga kao fol na pice :partyman: onda ga uroljas ko crnu zemlju :rolleyess: a kad se prevrne potpalis mu gace, pa da vidis veselja :eek: :axe: :finga:

:rolfer::rolfer::rolfer:,tako bi tribalo da,,,,neka malo trči u krug da vidi kako je to.........kad goriš:mad::mad:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
:rolfer::rolfer::rolfer:,tako bi tribalo da,,,,neka malo trči u krug da vidi kako je to.........kad goriš:mad::mad:

i uradiš to uz muziku :rolfer:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=XtDX5AzVBz4[/YT]
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh