• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 5911 - iskustva, prednosti, nedostaci

Z

Zoran0230

Guest
bornakutina kaže:
neznam samo sta bi bilo toliko tesko na tom zetoru 3200kg malo mi se cini previse za taj traktor,inace imao sam zetora 3511s ili ti 4712 isti je vrag u mojoj je obitelji bio od 1976.god. 3 generacije prosao mog djeda ,oca , mene i buraza evo prodali smo ga ovu zimu.Traktor je bio odlican nikad otvaran motor samo samo hidrauliku popravljali s njom smo imali malo problema inace sam veli ljubitelj Zetora i mislim da su to jako odobri traktori potrosnja mala djalovi jeftini i jako su kvalitetni, sada imam Ursusa C-360 1991. god. poslije prodaje zetora htio sam naravno opet zetora s tim da sam isao do nekiih 4000- 4500 eura i sad za te sam novce mogao kupiti zetora 60 65 konja ali koje godiste ???1980 ili jos starijeg. Zetor je jak na cijeni, i ovog ursusa ne bi ni uzeo da nije uscuvan i na njemu nemoram raditi nista limarija mu je 5 motor za 10 traktor je bio za vinograd i jako je uscuvan,a i mogao sam kupiti starog zetora na kojem bi vj motor bio los a i limarija ne bi bila puno bolja ursus je losija verzija zetora mislim da ce se svi slozit sa time i to po zavrsnoj obradi i po obradi matrjala i po kvaliteti materjala ali usporediti zetora 5911- i ursusa c-360 ja ti preporucam uzeti ursusa ako je mladi definitivno neznam koliko imas zemlje i za sta ti treba traktor?IMT dobar ali puno veca potrosnja,i taj zetor nije nesto puno jaci od ursusa za tu nijansu koliko je jaci ne ispalti ti se dat 1500 eura vise mislim da je tolika razlika u cijeni ja sam za ovog ursusa dao 4100 i jos nesto nemora se nitko slozit samnom ovo je samo moje misljenje i razmisljanje po meni najci traktor u klasi 60 konja je rakovica ili 558 to su jako snazni traktori i mislim da pojedu i zetora ....sad ovosi za sta ti treba traktor ...

Tako piše u saobraćajnoj-slažem se da je ursus isto dobar traktor-oni su brat i sestra-samo što su delovi za zetora kvalitetniji
 
Z

Zoran0230

Guest
ok to je pak tvoje pravo da kazes da nemam pojam o traktorima ti vj imas ali necu upropastit covjekov topic da se tu sa tobom svadjam uglavnom nisam usporedivao 558 sa zetorom od 45 konja vec 558 sa klasom od 60konja znaci sa traktorima koji imaju tu oko 60 konja eto kao npr taj zetor 5911 mislim da je od njega jaci imt ima brzu getribu pa ga i to puno izvalaci jos kad vidis one gume 16.9-28 na njemu ovaj zetor 5911 izgleda maleno


Moj Zetor 5911 ima gume 14,9x28 ali je sa manjim gumama jači a sa većim brži.
Imao sam 560,dok nisam kupio zetora mislio sam da je najbolji ali sada sam drastično promenuo mišljenje.
Imam i IMT-540 i hoću da ga prodam da kupim još jednog manjeg zetora-mislim da sam time sve rekao.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
kod mene je 4911 zekan došao 78 godine i koje je proizveden i 20 godina je orao sa cjevakima plugovima 12 cola i nakon 15 godina su samo stubline i klipovi mijenjani ništa drugo i još zeko šiša
valjda je okrenul sat več 2 puta
to mi je glavni traktor
sa njim sve radim sijem špricam to jest sad lake poslove
a dok je same bil u garaži na generalnoj onda je zetor bio u trnasportu
vukal je 9 tona pšenice sa zmaj prikolicom još dere samo kaj po zimi zna nekad teže paliti nego uobičajeno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
pa treba mi knjiga o zetoru 5911..treba da radim generalku.a nista bez knjige tako mi je majstor rekao..
A ništ onda, majstora na forum,pa da ga tu ispitamo i damo mu majstorski ispit :lol:

Kloni se ti toga meštra, jer možda više znaš i sam bez njega.
Ako kaj mogu pomoči iz glave (ko mi je kriv kaj nemam knjige) tu sam ;)
 
Z

zetor4718

Guest
da se nadovežem na ovu temu:gledao sam po stranim oglasima traktore i naiđem na ovog zetora 5945 ali dosad neviđenog!!dali se netko susreo sa ovakvim tipom 5945,koji ima rezervar ispod kabine i još neke na toj seriji neviđene stvari.bio je i takav 4911.mislim da su to modeli samo za Finsku.




 

Najnoviji postovi

Na vrh